piątek, 6 stycznia 2017

Uwaga

Ten post będzie bardzo krótki, jest to post organizacyjny.

Oficjalnie ogłaszam:

 1. Nominacje do Liebster Adward

NOMINUJĘ  

Blog ,,Tofidia" jest wart polecenia. Część postów to wspaniały, poruszający wiersz napisany przez autorkę bloga i piękne zdjęcia, z lalkami w roli głównej. Zaś druga część to krótkie opowieści o lalkowym świecie. Nie będę dużo mówić, bo nie trzeba. Ten blog jest naprawdę wspaniały. Jeśli mogę Cię o to prosić, zajrzyj tam.


 Zdjęcie z bloga Tofidii z posta pt. ,,Małe co nieco"

Zdjęcie z bloga Tofidii z posta pt. ,,Na zawsze"
Następny blog pt. ,,Lalki Eleny" to zbiór wpisów o lalkach. Nie tylko Barbie, Elena posiada również inne ciekawe okazy - w niektórych postach pojawiają się lalki Disney czy małpka Monchhichi. Duża część postów poświęcona jest ,,małym" lalkom ,,Barbie" typu Chelsea czy Kelly. całość uzupełniają wspaniałe zdjęci, najczęściej w plenerze. Z tego bloga można się dużo dowiedzieć o wcześniej wymienionych lalkach. Ja na przykład, zidentyfikowałam jedną moich lal. Blog jest warty polecenia, również zachęcam do lektury.


Zdjęcie z bloga Eleny, z posta pt. ,,Małpiatka"

Zdjęcie z bloga Eleny, z posta pt.,,Opowieść o trzech Kelly"Na tym blogu już dawno nie było postów, ale mam nadzieję, że to się zmieni. SushieDolls to blog nastoletniej dziewczyny, która poza lalkam kolekcjonje figurki koni. Zdjęć na blogu nie ma, lecz w jednym z postów autorka obiecała iż to się zmieni. Na bloga co jakiś czas zaglądam w poszukiwaniu nowych postów.Również dawno nie było nowych postów, lecz Nadukę znam osobiście i poproszę ją by coś na blogu napisała. Jej blog jest połączeniem krótkiego tekstu i pięknych zdjęć lalek i przyrody. na blogu występują lalki takie jak: Dal chelinne du jardin, o imieniu Ada czy Loli o imieniu Pola, firmy Tangkou. W niektórych postach pojawiają się też bardzo ładne miniaturki czy śliczne sukienki. Do tego bloga również zachęcam, poniważ naprawdę jest tego wart.


 Zdjęcie zbloga Naduki, z posta pt. ,,Jesienne zdjęcia"

Zdjęcie zbloga Naduki, z posta pt. ,,Jesienne zdjęcia"Jak pewnie zauważyliście, nie nominowałam jednej osoby. Jeśli ktoś zna jakiś blog z ilością obserwatorów poniżej 200, proszę o propozycję w komentarzu.

SZCZEGÓŁY W POŚCIE PT. LIEBSTER ADWARD!!!No to właściwie tyle.
Serdecznościa!
Puca

4 komentarze:

 1. chętnie poczytam o Dziewczynach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę i dziękuję. Chętnie wezmę udział w zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością obczaję wszystkie wspomniane blogi. Będzie co czytać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście będzie. ;)
   Pozdrawiam i witam na blogu!

   Usuń

Skomentuj!
Podziel się swoim zdaniem!
Nawet anonimowo!
Ja nie gryzę, tylko połykam w całości! ;)